sk

Kúp si nové auto oveľa lacnejšie, ako ostatní

Pomocou programu SWG môžeš získať nové auto so zľavou 30-40-50%

Získaj viac informácií

Vezmi do rúk svoj život Buď finančne nezávislý

Riaď si svoj život sám a vytvor si pasívny príjem

Získaj viac informácií

Cestuj kam len chceš

Precestuj svet a plň si svoje sny

Získaj viac informácií

ČLENSTVO V KLUBE SWG: vytvor si novú realitu

V posledných rokoch sa finančná situácia ľudí výrazne zmenila. Mnohí rozmýšľajú nad tým, ako by mohli žiť lepšie, zarobiť viac peňazí a mať viac voľného času. Ponúkame Ti JEDNODUCHÝ a realizovateľný spôsob, ako žiť lepšie, ako jazdiť novým autom a ako môcť cestovať po celom svete! Ak sa staneš ČLENOM KLUBU SWG, môžeš si vytvoriť novú realitu, a to oveľa JEDNODUCHŠIE, ako si to robil doteraz.

SWG: Navrhnutý pre Teba

Dôvod, prečo SWG vlastne vznikol, je ten, aby mohli jeho členovia čo najskôr začať dobre zarábať, jazdiť novým autom a dosiahnuť životný štýl na vysokej úrovni.

Exkluzívne výhody

ČLENSTVO V KLUBE SWG Ti prinesie exkluzívne a jedinečné výhody:

Internetové nástroje

Naše internetové nástroje Ti pomôžu osloviť nových klientov, vytvoriť s nimi užší vzťah, vybudovať v nich dôveru, presvedčiť ich k nákupu a vytvoriť z nich stálych zákazníkov. Sú JEDNODUCHÉ a robia hrubú čiaru za tzv. podomovým presviedčaním!

Okamžitý dobropis provízií

Tvoja provízia vytvorená v systéme SWG bude okamžite pripísaná do Tvojej vlastnej webovej kancelárii. Zúčtovanie provízií je u nás OKAMŽITÉ! To znamená, že Tvoje zaslúžené provízie máš k dispozícii okamžite po uzatvorení obchodu.

Užívanie nového auta

Ak sa staneš členom klubu SWG a budeš využívať kompletný systém nástrojov, môžeš sa zúčastniť na programe „Získavanie nového automobilu“. V prípade splnenia podmienok: 3-ročné užívanie čisto nového auta podľa vlastného výberu bez starostí: dáme Ti auto s poistením (PZP + kasko), zimné a letné gumy, servis, pohonné hmoty... Uhradíme všetky náklady!

Binárna sieť

Zaistíme Ti celú sieť príležitostí. Môžeš si vytvoriť komplexný príjem, stály aktívny, ale aj trvalý pasívny! Pracuj na tom s nami, zvýš si svoj príjem a zrealizuj svoj vysnívaný štýl života!!

Medzinárodný charakter

Vďaka nášmu globálnemu zastúpeniu poskytujeme našim klientom možnosti nákupu a našim nezávislým zástupcom a členom výhodné možnosti získania nového auta a príjmov vo viac ako 50 krajinách, celkovo až na 4 kontinentoch!

Sledovanie v reálnom čase

Poskytneme Ti webovú kanceláriu, kde môžeš sledovať všetky udalosti 24 hodín denne.

Odhalíme Ti detaily

Dovoľ nám oboznámiť Ťa s detailmi fungovania systému SWG, aby si presne videl, ako môžeš získať nové auto, provízie, ba dokonca aj fixný mesačný príjem.

SWG Ti ponúka širokú škálu možností

Užívanie nového auta, cestovanie, pasívny príjem a kariéra

Registrácia Chcem viac informácií

tí, ktorí už používajú nové auto od SWG

Spoznaj niektorých ľudí, ktorí už z tejto príležitosti profitujú

A. Mária
A. Mária
A. Zsolt
A. Zsolt
K. Ferenc
K. Ferenc
Sz. István
Sz. István
D. Zita
D. Zita
F. Tímea
F. Tímea
F. Erika
F. Erika
V. Gabriella
V. Gabriella
H. Ildikó
H. Ildikó
B. Juli
B. Juli
Nné. Olga
Nné. Olga
V. Péter
V. Péter

Poď s nami aj na naše propagačné akcie

Ži svoje sny a spolu precestujme celý svet

Registrácia Chcem viac informácií

Často kladené otázky

Zaoberá sa spoločnosť SWG investíciami?

Nie. Spoločnosť SWG sa nezaoberá investíciami, ani investičným poradenstvom. Spoločnosť SWG prenajíma online softvérové nástroje a poskytuje svojim distribútorom odmeny za sprostredkovanie obchodu.

Obchoduje spoločnosť SWG s autami?

Nie. Spoločnosť SWG neobchoduje s autami a ani sa nezaoberá predajom či prenájmom áut. V spoločnosti SWG môžeš vo forme provízie získať aj možnosť užívania čisto nového firemného auta. Odmenou za vykonanú prácu je právo na užívanie auta, ktoré si neskôr môžeš odkúpiť.

Kedy sa vyplácajú provízie?

V rámci realizácie obchodu SWG je možné získať províziu 5 rôznymi spôsobmi a 4 osobitnými divíziami. Provízie sa v každom prípade pripíšu okamžite, keďže zúčtovanie prebieha na sekundovom základe. U nás nemáme žiadne mesačné uzatvárania, ani nemusíš čakať na to, aby si si provízie získané minulý mesiac mohol vyzdvihnúť až nasledujúci mesiac. V spoločnosti SWG si môžeš svoju pripísanú províziu vybrať okamžite.

Ako si môžem budovať svoje podnikanie s SWG?

Obchod SWG je ideálny na budovanie tradičného podnikania v oblasti sieťového marketingu, ale je tiež ideálny pre online obchod. A to hlavne preto, lebo jeho službami sú online marketingové nástroje, prostredníctvom ktorých možno ľudí priamo oslovovať. Výsledkom je: užívanie nového auta, krátkodobý a dlhodobý stabilný príjem a cestovanie po svete..