sk

KÚP SI NOVÉ AUTO
OVEĽA LACNEJŠIE AKO INÍ

Pomocou programu SEN sa môžeš dostať k novému autu už za 30, 40 alebo 50 % jeho ceny

Viac informácií

VEZMI ŽIVOT DO VLASTNÝCH RÚK,
BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ

Riaď si svoj život sám a vytvor si pasívny príjem

Viac informácií

CESTUJ,
KAM LEN CHCEŠ

Precestuj svet a zaži svoje sny

Viac informácií

ČLENSTVO V KLUBE SEN: vytvor si novú realitu

V posledných rokoch sa finančná situácia ľudí výrazne zmenila. Mnohí rozmýšľajú nad tým, ako by mohli žiť lepšie, zarobiť viac peňazí a mať viac voľného času.

Ponúkame ti JEDNODUCHÝ a realizovateľný spôsob, ako žiť lepšie, ako jazdiť novým autom a ako môcť cestovať po celom svete! Ak sa staneš ČLENOM KLUBU SEN, môžeš si vytvoriť novú realitu, a to oveľa JEDNODUCHŠIE, ako si to robil doteraz.

SEN: NAVRHNUTÝ PRESNE PRE TEBA

Dôvod, prečo SEN vlastne vznikol, je ten, aby mohli jeho členovia čo najskôr začať dobre zarábať, jazdiť novým autom a dosiahnuť životný štýl na vysokej úrovni.

EXKLUZÍVNE VÝHODY

ČLENSTVO V KLUBE SEN ti prinesie exkluzívne a jedinečné výhody:

Internetové nástroje

Internetové nástroje nám pomáhajú pri každodennom udržiavaní internetového kontaktu aj pri ďalšom odporúčaní členstva klubu. Ďalšie odporúčanie je JEDNODUCHÉ a robí hrubú čiaru za tzv. podomovým presviedčaním!

Okamžitý dobropis provízií

Tvoja provízia vytvorená v systéme SEN bude okamžite pripísaná tvojej vlastnej webovej kancelárii. Zúčtovanie provízií je u nás založené na sekundovom základe, čo znamená, že ak s nami spolupracuješ, okamžite ti uhrádzame tvoje zaslúžené provízie.

Užívanie auta

Ak sa staneš Členom klubu SEN a budeš využívať kompletný systém nástrojov, môžeš sa zúčastniť na programe „Získavanie nového automobilu“. V prípade splnenia podmienok: 3-ročné užívanie auta s celkovou úhradou nákladov: dáme ti auto a navyše aj poistenie, servis, pohonné hmoty... Uhradíme všetky náklady!

Binárna sieť

Zaistíme ti rôzne formy sieťového zúčtovania. Komplexný výnos, ktorý ti dokáže zabezpečiť stály aktívny, ale aj trvalý pasívny príjem! Pracuj na tom s nami a zvýš si svoj príjem na úplne novú úroveň!

Medzinárodný charakter

Vďaka nášmu globálnemu zastúpeniu poskytujeme našim klientom možnosti nákupu a našim nezávislým zástupcom a členom výhodné možnosti získania nového auta a príjmov vo viac ako 50 krajinách celkovo až na 4 kontinentoch!

Sledovanie v reálnom čase

Poskytneme ti webovú kanceláriu, kde môžeš sledovať všetky udalosti 24 hodín denne.

ODHALÍME TI DETAILY

Dovoľ nám oboznámiť ťa s detailmi fungovania systému SEN, aby si úplne presne videl, ako môžeš získať nové auto, ba dokonca aj fixnú mesačnú províziu.

SEN JE ŠIROKOU ŠKÁLOU TVOJICH MOŽNOSTÍ

Užívanie nového auta, cestovanie, pasívny príjem a napredujúca kariéra

Registrácia Chcem vedieť Viac

TÍ, KTORÍ UŽ DOSIAHLI
UŽÍVANIE NOVÉHO AUTA

Spoznaj tých, ktorí už zo SEN profitujú

A. Mária
A. Mária
A. Zsolt
A. Zsolt
K. Ferenc
K. Ferenc
Sz. István
Sz. István
D. Zita
D. Zita
F. Tímea
F. Tímea
F. Erika
F. Erika
V. Gabriella
V. Gabriella
H. Ildikó
H. Ildikó
B. Juli
B. Juli
Nné. Olga
Nné. Olga
V. Péter
V. Péter

PRIDAJ SA K NÁM AJ V NAŠEJ PROPAGÁCII CESTOVANIA

Zažime spolu tvoje sny a pritom precestujme celý svet

Registrácia Chcem vedieť Viac

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zaoberá sa spoločnosť SEN investíciami?

Nie. Spoločnosť SEN sa nezaoberá investíciami ani investičným poradenstvom. Zaoberá sa prenájmom internetových nástrojov, pričom poskytuje ľuďom možnosť získavať z toho provízie.

Obchoduje spoločnosť SEN s autami?

Nie. Spoločnosť SEN neobchoduje s autami ani sa nezaoberá predajom či prenájmom áut. V spoločnosti SEN môžeš vo forme provízie získať aj možnosť užívania auta. Odmenou za vykonanú prácu je právo na užívanie auta.

Kedy sa vyplácajú provízie?

V rámci realizácie obchodu SEN je možné získať províziu až 5 rôznymi spôsobmi a až 4 osobitnými divíziami. Provízie sa v každom prípade pripíšu okamžite, keďže zúčtovanie prebieha na sekundovom základe. U nás nemáme žiadne mesačné uzatvárania ani nemusíš čakať na to, aby si si provízie získané minulý mesiac mohol vyzdvihnúť až nasledujúci mesiac. V spoločnosti SEN si môžeš svoju pripísanú províziu vyžiadať aj ju používať doslova okamžite.

Ako si môžem budovať svoj Obchod SEN?

Obchod SEN si môžeš budovať pomocou tradičných nástrojov network marketingu, okrem toho je to však aj ideálny online obchod! A to už aj preto, lebo jeho službami sú online marketingové nástroje, prostredníctvom ktorých možno ľudí priamo kontaktovať. A výsledkom je užívanie nového auta, krátkodobý a dlhodobý stabilný príjem a možnosť zúčastniť sa na medzinárodných pracovných cestách organizovaných Spoločnosťou.