DARČEK PRE TEBA

K SWG MARKETINGOVÝM NÁSTROJOM

LEN PRE TEBA​​​​​​​

Tento darček od nás dostaneš, ak splníš nasledujúce 3 kroky:


 1. Registruj sa do SWG cez registračný formulár na tejto stránke.

 2. Vyplň kontaktný formulár a vyber v ňom (o čo máš záujem) 3. , 4. alebo 5. možnosť.

 3. Objednaj si niektorý z balíčkov marketingových nástrojov SWG (Začať môžeš už od 70€. Vyber v kontaktnom formulári 3. , 4. alebo 5. možnosť a my Ti následne poskytneme ďalšie inštrukcie).

​​​​​​​

Náš darček

 • Zľava 100% na naše školenia o SWG nástrojoch.

 • Zľava 90% na individuálne zaškolenie a pomoc s nastaveniami.

 • Zľava 100% na návod na tvorbu nadpisov, ktoré priťahujú ľudí a menia ich na kupujúcich zákazníkov.


​​​​​​​​​​​​​​

+ Tipy a triky na predajné web stránky

​​​​​​​

Objednaj si SWG Webshop


Dostaneš doživotnú licenciu, vďaka ktorej sa môžeš podieľať na zisku všetkých e-shopov, ktoré má zazmluvnené firma SWG (SEN World Group FZE), môžeš pridať aj svoj vlastný e-shop alebo ponúknuť spoluprácu iným e-shopom.


Prečo sa Ti oplatí zakúpiť si licenciu na SWG Webshop?

 • Ty nakupuješ výrazne lacnejšie zo všetkých zazmluvnených e-shopov,

 • dostaneš jedinečný link, vďaka ktorému budeš môcť propagovať svoj SWG Webshop, a tak dostávať podiely zo zisku z predaja všetkých zazmluvnených e-shopov,

 • máš možnosť veľmi slušne zarábať aj ako distribútor, a to 100,-€ za každú predanú licenciu + veľmi širokú paletu ďalších priamych a kariérnych provízií. (Provízie sú viazané na aktívne členstvo klubu SWG, ktoré si môžeš aktivovať objednaním základných marketingových nástrojov SWG, teda Webeditor (tvorba funnelových web stránok) a Adlinky (tvorba reklám na sociálne siete). Cena týchto nástrojov (+ členstvo) je 70,-€ na obdobie dvoch mesiacov, potom 35,-€ mesačne. O túto mesačnú platbu však budeš oslobodený/á ak získaš len troch aktívnych členov SWG!),

 • máš aj možnosť získavať stálych odberateľov, a to, buď jednoduchým pravidelným zdieľaním svojho linku na sociálnych sieťach alebo pomocou SWG marketingových nástrojov, z ktorých dokážeš vytvoriť automat na získavanie nových zákazníkov a zmeniť ich na pravidelných odberateľov.


Prečo sa oplatí iným e-shopom zapojiť sa do SWG Webshopu?

 • Okamžite získajú tisíce nových zákazníkov!

 • Dostanú distribútorov, ktorí budú s nadšením propagovať ich e-shop!

 • Dostanú reklamu úplne zadarmo!


Začni múdro

 • Zakúp si SWG Webshop ešte kým je v predpredaji a dostaneš ho za uvádzaciu cenu, len 400,-€. Cena SWG Webshopu už čoskoro porastie!

 • zakúp si SWG Webshop aj so SWG marketingovými nástrojmi a môžeš:

  1. ​​​​​​​propagovať svoj Webshop ako profesionál,

  2. získavať stálych zákazníkov nielen do svojho Webshopu, ale aj do akéhokoľvek biznisu,

  3. zarobiť na odporúčaní Webshopu ako distribútor, kde za predaj jednej licencie na SWG Webshop dostaneš okamžite províziu 100,-€ a keď ten, ktorého Ty privedieš predá licenciu, Ty dostaneš medziprovíziu 8,-€. Túto medziprovíziu Ti firma vyplatí až do šiestej hĺbky, čo znamená, že len pri získaní troch ľudí Ti firma SWG môže vyplatiť províziu až do výšky 8 712,-€!!!

  4. si vytvoriť ďalší príjem ako distribútor SWG služieb, kde za odporúčania budeš veľmi štedro odmenený/á priamymi, binárnymi, pasívnymi a kariérnymi províziami. Môžeš sa podieľať na zisku firmy SWG, môžeš dostať čisto nové firemné auto, ktoré si sám/sama vyberieš priamo v predajni a vybuduješ si aj pasívny mesačný príjem vo výške 462,-€ alebo aj násobky tejto sumy a mnoho ďalšieho! 

​​​​​​​Kotva


Ak chceš svoj SWG Webshop, vykonaj prvé dva kroky:​​​​​​​​​​​​​​


1. Registruj sa do SWG.

2. Vyplň kontaktný formulár a vyber v ňom (o čo máš záujem) 1. , 2. alebo 3. možnosť z ponuky.


Ak chceš svoj SWG Webshop, ale momentálne si ho nemôžeš dovoliť:​​​​​​​​​​​​​​


1. Registruj sa do SWG.

2. Vyplň kontaktný formulár a vyber v ňom (o čo máš záujem) 5. možnosť z ponuky.

1. KROK - registruj sa 

(Nikdy neposielame žiaden SPAM a nikdy neposkytneme Tvoje údaje tretím stranám!)
Vysvetlivky: First name = krstné meno, Last name = priezvisko, Country = štát, Postal code = PSČ, City = mesto, Address = ulica + číslo, Username = prihlasovacie meno do systému SWG, Password = prihlasovacie heslo do systému SWG, Password again = zopakovanie hesla 

2. KROK - vyplň kontaktný formulár


Keď máš registráciu vykonanú, napíš nám správu vyplnením nasledujúceho formulára a my Ti následne poskytneme ďalšie inštrukcie:

(Nikdy neposielame žiaden SPAM a nikdy neposkytneme Tvoje údaje tretím stranám!)

3. KROK - objednaj si 

Balíček SWG nástrojov


Link na objednávku dostaneš po registrácii

Prečo si ich objednať?

 1. Sú skvelé na získavanie nových zákazníkov v akomkoľvek biznise. V balíčkoch sú tieto nástroje zahrnuté na rôzne doby používania. Ak ich momentálne nepotrebuješ, alebo si ich nemôžeš dovoliť, ale chceš začať s nami zarábať a postupne získať všetky výhody, ako provízie za odporúčania, firemné auto, podiel zo zisku firmy, dovolenky zadarmo a mnoho ďalšieho, môžeš začať aj so sumou 70€. V tejto sume sú zahrnuté základné marketingové nástroje SWG + členstvo biznisklubu SWG. Ako člen biznisklubu môžeš začať budovať svoju kariéru v SWG. Napríklad za predaj jednej licencie na SWG Webshop dostaneš okamžitú províziu 100,-€!!! A to je len jedna z mnohých provízií, ktoré ako člen biznisklubu SWG dostaneš! 

 2. Zakúpením ktoréhokoľvek balíčka obsahujúceho autoresponder, (najdôležitejší marketingový nástroj), dostaneš automaticky aj podielové jednotky firmy SWG, ktoré sa zhodnocujú vytváraním obratu. Ked tento obrat dosiahne určitú výšku, budeš odmenený podielom z vytvoreného zisku alebo firemným autom (výber je na tebe). DOSTANEŠ AJ GRÁTIS POZÍCIE! Čo to znamená? Je to niečo, ako keby si dostal samotných zákazníkov, len s tým rozdielom, že všetky zisky, ktoré tieto pozície vyprodukujú, inkasuješ iba ty!

 3. Nejde tu len o distribúciu marketingových nástrojov, ale aj o príležitosť zvýšiť si životnú úroveň a hlavne pomôcť ďalším ľuďom s ich biznisom alebo jednoducho zlepšiť ich finančnú situáciu.

 4. Kúpu týchto marketingových nástrojov si môže dať každý podnikateľ do nákladov, nech sa venuje čomukoľvek.​​​​​​​

Klikni sem a dozvieš sa viac:


Contact us SWG: 

Write an email to: marketing@senletter.com

Our headquarter address: Sen World Group FZE, Business Center, Al Shmookh Building, UAQ Free Trade Zone, Umm Al Quwain, United Arab Emirates

Registration Number: 3149

Tax Registration Number: 100234967600003

Obchodný partner: 

Štefan Košťál

+421 940 61 04 04 

marketing@senletter.com