Už čoskoro sa stanem súčasťou najväčších e-shopov sveta, budem sa podieľať na ich zisku a nakupovať navždy výrazne lacnejšie ako doteraz.

A čo Ty?

Ahoj, Ja som Štefan Košťál a stal som sa súčasťou projektu SWG. SWG je systém, prevádzkovaný a zabezpečovaný spoločnosťami SEN World Group FZE a Shopping Empire Network Ltd, pôsobiacimi od roku 2015, na medzinárodnej úrovni vo viac ako 80tich krajinách sveta, ktoré vyvíjajú obchodné a online marketingové nástroje na podporu a rýchlejší rozvoj firiem a podnikateľov. Projekt SWG, však zároveň ponúka aj veľmi slušné zárobky pre každého, kto sa rozhodne stať sa jeho súčasťou a má záujem zlepšiť svoju životnú úroveň.

Teraz prichádza s veľkou novinkou, vďaka ktorej sa ktokoľvek môže stať súčasťou najväčších e-shopov sveta!

Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo to znamená, stať sa súčasťou sveta e-shopov, a čo prináša SWG projekt aj pre Teba.


​​​​​​​​​​​​​​


  • Predstav si, že môžeš navždy nakupovať v najväčších e-shopoch sveta za veľkoobchodné ceny.

 

  • Predstav si, že máš vlastný e-shop, ktorý Ti zarába v podstate sám, pretože sa nemusíš starať o tovar, dodávky ani o objednávky... stačí ho už len propagovať.

 

  • Predstav si, že máš e-shop, ktorý už takmer každý pozná a má milióny pravidelných odberateľov, teda má vybudovanú dôveru.

 

  • Predstav si, že máš e-shop, v ktorom máš pripravené stovky druhov tovarov v počte miliónov kusov, a pritom nepotrebuješ žiaden sklad! 

 

  • Predstav si, že máš svoj Aliexpress, BigBuy, eBay, Amazon, Google Shopping, Carrefour, Shopify, Fnac ... (tieto e-shopy zarábajú miliardy eur ročne a ty si môžeš z tohto zisku odkrojiť pre seba!).Tak už si to nemusíš len predstavovať, lebo toto všetko môžeš mať!

Odteraz máš príležitosť podieľať sa na ziskoch najväčších e-shopov sveta! Ako? Pomocou novinky na našom trhu, ktorá sa už čoskoro spustí do prevádzky, a to SWG Webshopu a licenčnej zmluvy, ktorá Ti dáva doživotné právo užívať všetky uvedené výhody! 


Nestrať príležitosť získať svoj SWG Webshop, teraz v predpredaji za neuveriteľne nízku cenu! UVÁDZACIA CENA V PREDPREDAJI UŽ ČOSKORO SKONČÍ! 


Po spustení bude cena už v plnej výške!

ZAČNI MÚDRO !

Objednaj si svoj SWG Webshop už dnes a využi predpredaj, lebo po spustení bude cena niekoľkonásobne vyššia! Prezradíme Ti ako získaš peniaze za kúpu Webshopu späť (môžeš ho mať teda úplne zadarmo!), a pritom ešte ako bonus si vytvoríš aj pasívny mesačný príjem (462,-€), mimo príjmu z Webshopu!
Nemáš peniaze na kúpu?

NEVADÍ!

Môžeš si ich u nás zarobiť! Dáme Ti 100,-€ za každú uzatvorenú zmluvu!!!

Ako?

Všetko sa dozvieš, ak klikneš na:

: CHCEM SVOJ SWG WEBSHOP :

Objednaj si svoj SWG Webshop, ktorý Ti dáva právo podieľať sa na zisku, najväčších e-shopov sveta!

Rovnako ako vo vlastnom e-shope, získavaš provízie z predaja tovaru. Rozdiel je len v tom, že všetky starosti potrebné na chod e-shopu u Teba úplne odpadajú. Tvoja jediná práca bude Tvoj e-shop propagovať a je len na Tebe kedy, koľko a akým spôsobom. Dostaneš svoj link, cez ktorý zákazníci nakupujú v týchto e-shopoch, z čoho Ty dostávaš svoje provízie. Je to najjednoduchší a najlacnejší spôsob ako získať e-shop a začať na ňom zarábať. 

Prečo sa to oplatí?​​​​​​​

Za minimálnu investíciu získaš:

  • e-shop, ktorý Ti zarába v podstate sám, pretože sa nemusíš starať o tovar, dodávky, objednávky, fakturácie atď. stačí ho už len propagovať,
  • svoje nákupy v týchto e-shopoch doživotne za veľkoobchodné ceny,
  • e-shop, ktorý už takmer každý pozná a má milióny pravidelných odberateľov, teda má vybudovanú dôveru,
  • e-shop, v ktorom máš pripravené stovky druhov tovarov v počte miliónov kusov, a pritom nepotrebuješ žiaden sklad! 

Čo započítať do nákladov ak by si chcel/a licenciu na ziskový e-shop:

Náklady na zakúpenie licencie:

Bežná cena: 

2500 ,-€


+ náklady na marketing - nie je povinný, no je dobré využiť marketing na prilákanie čo najväčšieho počtu zákazníkov, aby Tvoje zisky boli čo najvyššie a najstabilnejšie.


Pozor, mám pre Teba skvelú správu!

Teraz môžeš získať licenciu na SWG Webshop, ktorá Ti dáva možnosť podieľať sa na zisku nielen jedného, ale hneď niekoľkých najväčších e-shopov sveta, ako Aliexpress, BigBuy, eBay, Amazon, Google Shopping, Carrefour, Shopify, Fnac atď. (tieto e-shopy zarábajú miliardy eur ročne a ty si môžeš z tohto zisku odkrojiť pre seba!).

Teraz ešte dokonca v predpredaji za uvádzaciu cenu, ktorá je nižšia ako cena za základný e-shop!!! (AKCIA ČOSKORO SKONČÍ!)

+ Dostaneš aj darček, ak si k licencii zakúpiš aj niektorý zo skvelých SWG marketingových nástrojov, ktoré Ti pomôžu s propagáciou Tvojho Webshopu a k tomu aj bonus - môžeš ponúkať ďalej tieto licencie, pričom za každú predanú, dostaneš okamžite províziu 100,-€!!!​​​​​​​

​​​​​​​

Máš svoj e-shop? Pridaj ho do SWG Webshopu a získaš okamžite nových zákazníkov, distribútorov Tvojho tovaru a propagáciu zadarmo!!!

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

Klikni sem a staň sa súčasťou veľkého sveta internetových obchodov:

CHCEM SVOJ WEBSHOP


Kontakt: 

E-mail: marketing@senletter.com

Adresa firmy: Sen World Group FZE, Business Center, Al Shmookh Building, UAQ Free Trade Zone, Umm Al Quwain, United Arab Emirates

Evidenčné číslo: 3149

Daňové registračné číslo: 100234967600003

Obchodný partner: 

Štefan Košťál

+421 940 61 04 04 

marketing@senletter.com